Skip to main content
+370 68432576 (I–V 9:00 – 17:00)

Nature Sense rinkinys maitinimui krūtimi su temperatūros kontrole – dar minkštesnis

  • Svoris:
    0,634 kg
  • Visos prekės iš
Kaina:
76,99  Be PVM: 63,63 

Liko tik 2


Informacija

Svoris

0,634 kg

Aprašymas

Rinkinį sudaro NUK 2x Nature Sense 150 ml buteliukai su silikoniniu žinduku 0-6 mėn. kūdikiams. Tinka naudoti vandeniui, arbatai, motinos pienui ar pieno mišiniams, 1x pientraukis, 2x silikoninis apsauginis dangtelis, 1x pientraukio adapteris, 2x krūtų pagalvėlės.

Nature Sense buteliukai su silikoniniu žinduku

Nature Sense žindukai ir buteliukai: rekomenduoja akušeriai bei pediatrai*. *Nepriklausomas rinkos tyrimas, Vokietija 2016. Natūraliam žindymui iš buteliuko, kiek įmanoma artimesniam žindymui iš krūties.  Žr. buteliuko žinduko nuotrauką: 1. Kelios mažos skylutės žinduke – panašiai kaip pieno latakėliai motinos krūtyje užtikrina natūralią ir tolygią pieno tėkmę. 2. Itin minkšta žinduko zona yra labai paslanki ir prisitaiko burnytėje kaip motinos spenelis. 3. Platus minkštas žinduko pagrindas natūraliai priglunda prie kūdikio skruosto. 4. Inovatyvus Anti-Colic vožtuvėlis leidžia žįsti tolygiai, panašiai kaip iš krūties. To dėka nepriryjama oro, kas gali sukelti dieglius. Inovatyvu ir paprasta: apsauginis dangtelis užtikrina sandarumą. 92% kūdikių priima šį žinduką*. 98% mamų patvirtino, kad mažos skylutės sukuria natūralaus  žindymo pojūtį*. 99% mamų rekomenduoja  NUK Nature Sense kitoms mamoms*. *Nepriklausomas rinkos tyrimas (dalyvavo 200 motinų), Vokietija 2016. Atitinka EN 14350.

Temperatūros kontrolė

NUK temperatūros kontrolės indikatorius parodo, kai skystis buteliuke yra per karštas. Jeigu buteliuko turinys yra per karštas, temperatūros skalė, esanti gradacijos žymėse, tampa baltos spalvos. Optimali maitinimo temperatūra turi būti 37˚C (vidutinis mėlynos spalvos tonas). Prieš maitindami kūdikį atidžiai patikrinkite temperatūrą.

Nuk rankinis pientraukis

Lengvai ir švelniai  nutraukia pieną. Minkšta, aksominio švelnumo krūtų pagalvėlė. Žr. rankinio pientraukio nuotauką.

  1. Inovatyvių technologijų ir dizaino dėka pientraukis lengvai ir tolygiai nutraukia pieną.
  2. Minkšta siurbtuko pagavėlė švelniai priglunda prie krūties. Specialūs iškilę gūbreliai švelniai masažuoja krūtį ir skatina pieno tekėjimą.
  3. Paprasta ir lengva – tolygus veikimas, ergonomiška rankenėlė patogiam naudojimui.
  4. Individualus pritaikymas – naudojant rankenėlę individualiai parenkamas prisiurbimo lygis ir pieno nutraukimo ritmas. Pastaba: pientraukis tinka naudoti ir su NUK First Choice buteliukais.

Papildoma informacija

Svoris 0,634 kg

Jums gali patikti

Noriu būti informuotas apie akcijas ir naujus produktus

Rekvizitai

  • German Products Lithuania UAB
  • Rugių g. 12-17, Vilnius

Saugus apsipirkimas internetu su Mastercard, Visa ir EveryPay


© German Products Lithuania UAB.
Visas tiesības aizsargātas.
Mno krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias

Panašu, jog dar neišsirinkote