Skip to main content
+370 68432576 (I–V 9:00 – 17:00)

Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Nuotolinė sutartis (toliau – Sutartis) sudaroma www.gpbaltics.lt tarp interneto svetainės SIA GERMAN PRODUCTS BALTICS, reg. Nr. 40003980400 (toliau – Pardavėjas) ir Pirkėjas, kuris pateikia užsakymą ir atlieka pirkimą Svetainėje (toliau – elektroninė parduotuvė), www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/. Nuotolinės prekybos sutartis taikoma visiems užsakymams ir pirkimams, atliekamiems www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ internetinėje pardavimo svetainėje.

1.2. Ši Nuotolinė sutartis netaikoma Pirkėjo pirkiniams Pardavėjo mažmeninėje parduotuvėje.

1.3. Be šių sąlygų, Šalių teisinius santykius reglamentuoja Latvijos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai.

1.4. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo vienašališkai pakeisti ir papildyti sąlygas ir kainodaros politiką. Susitarimo pakeitimai įsigalioja nuo jo paskelbimo interneto svetainėje www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/. Apsiperkant internetinėje parduotuvėje Pirkėjui taikomos Prekių užsakymo dieną galiojančios sąlygos, jeigu įstatymai ar šios sąlygos nenumato kitaip. Apie sąlygų pasikeitimus ir kainodaros politikos pakeitimus Pirkėjai informuojami Pardavėjo svetainėje www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/.

1.5. Pardavėjas:

UAB „GERMAN PRODUCTS LITHUANIA”reg. Nr. 304043361PVM mokėtojo LT100009427514juridinis adresas: Rugių g. 12-17, Vilnius, LT08430 Faktinis biuro ir sandėlio adresas: Rencenu g. 10a, Ryga, LV-1073Telefonas: +370 68432576, +370 67789938info@gpbaltics.lv

2. Prekių kainos

2.1. Sutartis įsigalioja tuo momentu, kai Pirkėjas pagal Sutarties nuostatas apmoka užsakymą ir į Pardavėjo banko sąskaitą patenka atitinkama pinigų suma. Sutartis sudaroma laikotarpiui iki įsipareigojimų įvykdymo.

2.2. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje nurodomos eurais pagal galiojantį PVM tarifą. Prekės Pirkėjui parduodamos tokiomis kainomis, kurios galioja elektroninėje parduotuvėje Užsakymo pateikimo metu.

2.3. Prekių kainos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo svetainėje www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ momento ir taikomi prekių užsakymams, atliktiems po pakeitimų paskelbimo svetainėje.

3. Prekių asortimentas

3.1. Pirkėjas užsako, perka ir sumoka, o Pardavėjas parduoda ir pristato prekes (toliau – Prekės) vadovaudamasis šios Sutarties nuostatomis.

3.2. Prekes pateiktas www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ internetinėje parduotuvėje, galima įsigyti Pardavėjo sandėlyje arba jas galima užsisakyti norimu adresu.

3.3. Jei Pirkėjo pasirinktos prekės sandėlyje nėra, Pardavėjas pasiūlo ją pakeisti lygiaverte preke. Jei pasirinktos prekės pakeisti neįmanoma, pardavėjas grąžins Pirkėjui pinigus už nepristatytas prekes.

3.4. Gaminių aprašymai kuriami pagal gamintojų pateiktą informaciją apie gaminį, todėl aprašymai ir vaizdai yra informacinio pobūdžio. Pardavėjas neatsako už pasekmes, jei dėl Pirkėjo kompiuterio ar monitoriaus ypatumų Pirkėjo kompiuterio monitoriuje rodomas prekių vaizdas bet kokiais ženklais skiriasi nuo prekės išvaizdos realybėje.

4. Pavedimų pateikimas ir vykdymas

4.1. Pirkėjas gali apsipirkti internetinėje parduotuvėje kaip registruotas vartotojas arba be registracijos.

4.2. Pirkėjas pasirenka Prekę ir įdeda Prekę į krepšelį naudodamasis meniu „Į krepšelį”.

4.3. Minimali krepšelio suma (su PVM) – 10,00 EUR.

4.4. Pirkėjas, norėdamas pateikti užsakymą, turi paspausti ant Krepšelio, esančio puslapio viršuje, dešinėje, kur pateikiama informacija apie Pirkėjo krepšelio turinį. Norėdami užbaigti užsakymą, turite eiti į skyrių „užsakymas” ir užpildyti informaciją apie Pirkėją.

4.45. Pirkėjas, įvedęs ir patikrinęs duomenis, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su taisyklėmis bei paspaudžia mygtuką „užsakymo patvirtinimas”.

4.6. Klientas už užsakymą atsiskaito naudodamasis siūlomomis mokėjimo priemonėmis (atsiskaityti kortele arba „Swedbank” interneto banke). Pirkėjas patvirtina mokėjimą grįždamas pasirinkus „atgal pas Pardavėją”.

4.7. Pardavėjas pradeda vykdyti užsakymą po to, kai mokėjimas yra atliktas.

4.8. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą, įsipareigoja pateikti tikslią ir teisingą informaciją, t. y. vardą, pavardę, pasirinktą pristatymo vietą ir savo kontaktinius duomenis.

4.9. Apmokėjus užsakymą, Pirkėjui nurodytu elektroninio pašto adresu išsiunčiamas patvirtinimas.

4.10. Pardavėjas neatsako už atvejus, kai užsakymo įvykdymas neįmanomas dėl Pirkėjo kaltės ar nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4.11. Pardavėjas turi teisę vienašališkai atšaukti patvirtintą Užsakymą, apie tai pranešdamas Pirkėjui, jei Pardavėjas įtaria pateiktų duomenų neatitikimą.

5. Mokėjimo tvarka

5.1. Pirkėjas už Prekę internetinėje parduotuvėje atsiskaito Pardavėjo sąskaitos numeriu, naudodamasis interneto banko nuoroda arba kreditine kortele (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron).

5.2. Mokėjimas vyksta saugioje mokėjimo aplinkoje EveryPay AS mokėjimo portale.

5.3. Pardavėjas neturi prieigos prie Pirkėjo banko duomenų.

6. Prekių pristatymas ir gavimas

6.1. www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ galima pasirinkti prekių pristatymą per kurjerį, Omniva paštomatą arba atsiimti vietoje. Renkantis pristatymo būdą, susipažinkite su sąlygomis ir kainoraščiu.

6.1.1. Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą – 2,88 EUR (su PVM). Nemokamas pristatymas užsakymams virš 35 EUR.

6.1.2. Pristatymas per kurjerį pasirinktu adresu – 5,00 EUR (su PVM). Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

6.2. Užsakymo atsiėmimas vietoje Pardavėjo parduotuvėje, Rencēnu g. 10a, Ryga, yra NEMOKAMAS, darbo valandomis (nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.00 iki 17.00 val.).

6.3. Pirkėjas yra atsakingas už teisingą duomenų pateikimą, kitaip prekės pristatymas nėra garantuojamas. Pardavėjas neatsako už prekių pristatymo terminų pažeidimą arba jei Prekių pristatymas neįmanomas dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių (Pirkėjas nurodė neteisingą adresą, Pirkėjas nurodytu laiku neatsiima siuntos iš Omniva, su Pirkėju neįmanoma susisiekti ir pan.).

6.4. Vidutinis užsakymų pristatymo laikas yra nuo 3 (trijų) iki 5 (penkių) darbo dienų. Išskirtiniais atvejais (vienu metu didelis užsakymų skaičius, nuo Pardavėjo nepriklausančios aplinkybės) galimas ilgesnis pristatymas.

6.5. Jei Pirkėjas pateikė užsakymą savaitgaliais (nuo 14:00 penktadienį iki 09:00 pirmadienį) arba švenčių dienomis, pristatymo laikas (nuo 4 iki 6 dienų) skaičiuojamas nuo 09:00 pirmos darbo dienos po švenčių ar valstybinių švenčių.

6.6. Pirkėjas, gavęs prekes, patikrina pristatytų Prekių atitiktį užsakytoms Prekėms ir užsakytam kiekiui.

6.7. Jei Pirkėjas nustato, kad Prekės neatitinka užsakymo arba pakuotė turi akivaizdžių trūkumų ir tai nėra nurodyta pristatymo dokumente, Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas, apie tai informuoja Pardavėją, pateikdamas apie tai atitinkamą pranešimą pasutijumi@gpbaltics.lv, nurodydamas užsakymo numerį, arba paskambinęs telefonu +370 68432576, +370 67789938. Priešingu atveju laikoma, kad pristatytos Prekės atitinka sutarties sąlygas ir buvo pristatytos atitinkamu kiekiu.

7. Teisė atsisakyti sutarties

7.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo/pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui ne vėliau kaip per 14 (keturioliką) dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (informacija CK 6.228 10 str.).

7.2. Jei Pirkėjas nori pasinaudoti sutarties atsisakymo teise, tokiu atveju jis privalo susisiekti su Pardavėju parašydamas el. pašto adresu pasutijumi@gpbaltics.lv arba užpildydamas atsisakymo formą svetainėje. Pirkėjas iš Pardavėjo gauna atsisakymo formą, kuri užpildoma ir išsiunčiama Pardavėjui minėtu elektroniniu paštu.

7.3. Pirkėjas privalo grąžinti prekes arba perduoti jas Pardavėjui nepagrįstai nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas praneša Pardavėjui apie savo sprendimą atsisakyti Prekės pagal Nuotolinę sutartį. Termino bus laikomasi, jei Pirkėjas išsiųs prekes atgal nepasibaigus 14 dienų laikotarpiui.

7.4. PTAL 12 straipsnio 6 dalyje nustatyta, kad atsisakydamas pirkinio nuotolinės sutarties atveju „vartotojas yra atsakingas už prekės kokybės ir saugos palaikymą pasinaudojimo teise atsisakyti sutarties laikotarpiu”. Pasinaudojimo teise atsisakyti sutarties laikotarpiu turite teisę naudoti produktą tiek, kiek tai būtina norint patikrinti produkto pobūdį, savybes ir veikimą (kiek tai galima padaryti prieš perkant produktą įprastoje parduotuvėje). Rekomenduojame pasilikti originalią prekės pakuotę, kad pasinaudojus sutarties atsisakymo teise pagal nuotolinės sutarties sąlygas, prekę būtų galima grąžinti nepažeistą (su pakuote).

7.5. Nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis CK 6.228 10 straipsniu, išskyrus atvejus, nurodytus CK 6.228 10 straipsnio 2 dalyje.

7.6. Pardavėjas gali sulaikyti pinigų grąžinimą iki prekių grąžinimo momento arba iki to momento, kai Pirkėjas pateikia įrodymus, kad prekės buvo išsiųstos atgal, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Jei pasinaudojama teise atsisakyti sutarties, vartotojas padengia su prekių grąžinimu susijusias išlaidas.

7.7. Esant teisei atsisakyti sutarties, Pardavėjas grąžina už Prekę gautą mokėjimą per 14 dienų nuo grąžinamos Prekės gavimo iš Pirkėjo dienos. Grąžinimas atliekamas naudojant tą pačią mokėjimo priemonę, kuri buvo naudojama pradinei operacijai.

8. Force majeure

8.1. Šalys neatsako už vėlavimą ar įsipareigojimų pagal Sutartį nevykdymą, jei jų neįmanoma įvykdyti dėl nenumatytų aplinkybių ir kliūčių, kurių nebuvo galima numatyti ar paveikti, arba kurių nebuvo galima išvengti. Tai apima streikus, vyriausybės įsakymus, karo veiksmus ar nacionalines ekstremaliąsias situacijas, aplinkos ar klimato anomalijas, trečiųjų šalių nevykdymą ar neteisėtus trečiųjų šalių veiksmus, interneto ryšio sutrikimus ir aparatinės bei programinės įrangos gedimus, bet tuo neapsiriboja. Esant tokioms nenugalimos jėgos aplinkybėms, mes stengsimės kuo greičiau pašalinti vėlavimus.

8.2. Klientas įsipareigoja naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis laikydamasis nuotolinės sutarties sąlygų ir Lietuvos Respublikos įstatymų ir  teisės aktų.

9. Privatumo politika

9.1. Ši Privatumo politika taikoma visiems UAB „German Products Lithuania” interneto svetainės Vartotojams. Prieš pateikdami užsakymą, atidžiai perskaitykite politiką.

9.2. Klientas, pateikdamas užsakymą www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/, patvirtina, kad susipažino su šia Nuotoline sutartimi, suprato šios sutarties turinį ir sudarė sutartį su UAB GERMAN PRODUCTS LITHUANIA, kuri nustato abipusius įsipareigojimus ir atsakomybę.

9.3. Pirkėjas, naudodamasis www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ svetainės paslaugomis, suteikia Pardavėjui savo asmens duomenis ir teisę juos tvarkyti bei naudoti Privatumo politikoje aprašytomis sąlygomis.

9.4. Pardavėjas tvarko asmens duomenis paslaugų teikimo ir prekių pardavimo tikslais:

• kliento identifikavimui;

• prekių pristatymui (dėl nuotolinės sutarties įsipareigojimų vykdymo);

• pareiškimų ir prieštaravimų svarstymui ir apdorojimui;

• atsiskaitymų administravimui.9.5. Pardavėjas išsaugo asmens duomenis ir informaciją apie įsigytus pirkinius. Ši informacija yra konfidenciali ir tvarkoma vadovaujantis Asmens duomenų tvarkymo įstatymu.9.6. Pardavėjas turi teisę, Pirkėjo sutikimu, naudoti Pirkėjo asmens duomenis rinkodaros tikslais, o būtent siųsti Pirkėjui specialius pasiūlymus ir naujienas nurodytu elektroninio pašto adresu.

9.7. Pirkėjo sutikimas gauti rinkodaros pranešimus galioja iki jo atšaukimo (taip pat ir pasibaigus nuotolinei sutarčiai). Pirkėjas gali bet kuriuo metu atsisakyti gauti kitus pranešimus, parašydamas laišką Pardavėjui el. pašto adresu.

9.8. Mokėjimų apdorojimą užtikrina „Swedbank” mokėjimų portalas, todėl mokėjimams atlikti reikalingi asmens duomenys perduodami platformos savininkui „EveryPay AS”.

9.9. Visi kliento asmens duomenys naudojantis www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ svetaine yra identifikuojami kaip konfidenciali informacija. Šifruotas duomenų perdavimo kanalas bankuose užtikrina Pirkėjo asmens duomenų ir banko duomenų saugumą. Pardavėjas neturi prieigos prie jų.

9.10. Vadovaujantis norminiais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir privatumo politiką, Pardavėjas turi teisę tvarkyti duomenis (taip pat ir asmens duomenis) be Pirkėjo sutikimo tiek, kiek tai būtina elektroninės parduotuvės darbui užtikrinti. Pagal tai Pardavėjas turi teisę siųsti Pirkėjams pranešimus, susijusius su internetinės parduotuvės paslaugų naudojimu arba Internetinės parduotuvės saugumo tikslais, taip pat užtikrinti užsakymų patvirtinimą be specialaus kliento sutikimo. Jei Registruotas naudotojas (Pirkėjas) savo profilyje neįvykdė užsakymo, Pardavėjas turi teisę siųsti pranešimus su priminimu apie pateiktą užsakymą.

9.11. Kitais klausimais, kurie nėra tiesiogiai nurodyti Privatumo politikoje, šalys vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.

9.12. Visus ginčus, susijusius su Sutartimi, Pardavėjas ir Pirkėjas sprendžia tarpusavio derybų būdu. Jei susitarti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą.

10. Sutartos sąlygos

10.1. Elektroninėje parduotuvėje skelbiamos nuotraukos yra informatyvios.

10.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai keisti prekių kainas, prekių prieinamumą sandėlyje, taip pat, esant išimtims, atsisakyti parduoti tam tikrą prekę.

10.3. Informacija apie gaminį yra reguliariai tikrinama ir atnaujinama. Po paskutinio Pirkėjo apsilankymo svetainėje www.gpbaltics.lt/e-parduotuve/ duomenys gali būti atnaujinami.

11. Mokėjimo būdai

11.1. Mokėjimas interneto banke.

Pateikdami užsakymą, kaip mokėjimo būdą nurodykite „internetinės bankininkystės” interneto banką. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį ir prisijunkite prie savo interneto banko. Interneto banke matysite paruoštą, užpildytą sąskaitą faktūrą, kurioje bus nurodyta apmokėjimo už užsakymą suma. Atidžiai patikrinkite pateiktą informaciją, pakeiskite ir, jei reikia, patvirtinkite mokėjimą.

11.2. Mokėjimas kreditine kortele.

Pateikdami užsakymą, nurodykite mokėjimą debeto arba kredito kortele kaip mokėjimo būdą. Įveskite kredito kortelės duomenis, patikrinkite ir patvirtinkite. Mokant už užsakymą kreditine kortele, pristatymo laikas gali pailgėti operacijos trukme, vidutiniškai tai yra 1-2 darbo dienos.

Noriu būti informuotas apie akcijas ir naujus produktus

Rekvizitai

  • German Products Lithuania UAB
  • Rugių g. 12-17, Vilnius

Saugus apsipirkimas internetu su Mastercard, Visa ir EveryPay


© German Products Lithuania UAB.
Visas tiesības aizsargātas.
Mno krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias

Panašu, jog dar neišsirinkote