Skip to main content
+370 68432576 (I–V 9:00 – 17:00)

NUK kūdikių monitorius

  • Svoris:
    1,174 kg
  • Kilmės šalis:
    Vokietija
Kaina:
499,92  Be PVM: 413,16 

Liko tik 4


Informacija

Svoris

1,174 kg

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Vaizdo racija
NUK Baby Phone Eco

 

Su NUK Baby Phone Eco galite ne tik išgirsti, bet ir pamatyti, ar jūsų brangiausias žmogus pasaulyje ramiai miega savo lovelėje.

Dėl pažangios technologijos galite 100 % pasikliauti šiuo puikiu įrenginiu stebėdami savo vaiką. Signalas perduodamas naudojant skaitmeninę FHSS technologiją ir garantuojamas absoliutus jūsų ir jūsų miegančio angelo privatumas, nes jis siunčiamas atskiru saugiu kanalu. Be to, vaiko racija yra 100% be aukšto dažnio spinduliuotės budėjimo režimu, naudojant visiškai ekologišką režimą. Šis režimas apsaugo nuo elektromagnetinės taršos ir nereikalingo energijos suvartojimo, nes kūdikio racija siųs signalą tik tada, kai jūsų kūdikis bus judrus, todėl perdavimo aktyvumas sumažėja daugiau nei 90 %!

NUK racija puikiai veikia su krištolo skaidrumo vaizdo garso kokybe, todėl puikiai girdėsite savo mažylį ir bet kuriuo metu galėsite puikia kokybe jam siųsti raminančius žodžius telefonu su domofono funkcija. Mobilumas suteikia atstumą iki 300 m lauke ir 50 m patalpose. Jei vieną kartą viršysite šiuos rodiklius, prietaisas įspės jus LED šviesos signalu.

Naudodami ypač didelį, apšviestą 2,8 colio (7,1 cm) spalvotą ekraną, galite bet kada patikrinti savo kūdikį. Įrenginys turi aiškią meniu sistemą, leidžiančią optimaliai valdyti visus nustatymus ir funkcijas. Įrenginio kameros aukštis reguliuojamas, o dėl naktinio matymo ir infraraudonųjų spindulių apšvietimo naktį yra visiškai patikimas vaizdo perdavimas. Tėvų įrenginio vaizdą taip pat galima padidinti – visapusiškai stebėti kūdikį, nepriklausomai nuo dienos ar nakties laiko. Net jei turite išjungti vaizdą ir garsą tėvų įrenginyje, vibracijos aliarmas praneš apie triukšmą.

Kitas didelis Eco Control + Video pranašumas yra temperatūros jutiklis, kuris stebi patalpų klimatą jūsų kūdikio kambaryje. Jei pastebimi dideli temperatūros svyravimai, pirminiame įrenginyje apie tai nedelsiant pranešama. Penkios skirtingos iš anksto užprogramuotos lopšinės švelniai nukreipia jūsų kūdikį miegoti, be to, jas galima valdyti per tėvų įrenginį.

Papildoma informacija

Svoris 1,174 kg
Kilmės šalis

Vokietija


Jums gali patikti

Noriu būti informuotas apie akcijas ir naujus produktus

Rekvizitai

  • German Products Lithuania UAB
  • Rugių g. 12-17, Vilnius

Saugus apsipirkimas internetu su Mastercard, Visa ir EveryPay


© German Products Lithuania UAB.
Visas tiesības aizsargātas.
Mno krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias

Panašu, jog dar neišsirinkote